+ 86 18851210802

Të gjitha kategoritë

PRODUKTET e nxehta

Markat në industrinë kineze të makinerive plastike.

HYRJE KOMPANIA

CHINA JWELL Machinery Co, Ltd është një ndërmarrje e teknologjisë së lartë e specializuar në prodhimin e linjave të nxjerrjes për
fletë plastike, pjatë, film, profil, tub, derdhje goditjeje, Makinë për grumbullim dhe riciklim.

CHINA JWELL Machinery Co, Ltd është një ndërmarrje e teknologjisë së lartë e specializuar në prodhimin e linjave të nxjerrjes për fletë plastike, pjatë, film, profil, tub, derdhje goditjeje, makineri të grumbullimit dhe riciklimit. Kompania ka pesë baza prodhimi të cilat gjenden në Shanghai, Suzhou, Changzhou, Zhoushan dhe Guangdong. Zona e ndërtimit të bazës Changzhou është më shumë se 266,666 metra katrorë, e vendosur në parkun industrial të teknologjisë Jiangsu zhongguancun, qyteti Liyang, provinca Jiangsu, një prodhues i teknologjisë së lartë i specializuar në kërkimin dhe zhvillimin e pajisjeve të nxjerrjes plastike; Ne kemi një R&D të kualifikuar dhe me përvojë ekipi inxhinier mekanik dhe elektrik, si dhe fondacioni i avancuar i përpunimit dhe dyqani normativ i asamblesë. Fryma jonë e ndërmarrjes është "E vëmendshme, e qëndrueshme, e shpejtë dhe e rregullt", Kryesisht mirëpresim klientë të rinj dhe të vjetër që të na vizitojnë për hetim, udhëzim dhe bashkëpunim. Ne jemi të lumtur të ofrojmë mbështetje të fuqishme!

Markat në industrinë kineze të makinerive plastike.

Klientët tanë janë në të gjithë Kinën, dhe ne kemi klientë në Rusi, Indi, Kore, Indonezi, Lindjen e Mesme, Amerikën e Jugut, Spanjë, Itali dhe vende dhe zona të tjera. Makinat tona janë pranuar mirë nga klientët tanë.

Makinë për nxjerrjen e plastikës, Makinë për formimin e plastikës me goditje, Makinë për përzierjen e peletizimit të plastikës, Makinë për riciklimin e plastikës

KONTROLLO M M SHUM HYRJE

PVRPARSIA E NDTERRMARRJES

  • Shërbim perfekt pas shitjes
    Shërbim perfekt pas shitjes

    Me kalimin e viteve, ne i kemi kushtuar vëmendje shërbimit para-shitjes dhe pas shitjes së klientit, duke u ofruar përdoruesve zgjidhje të kënaqshme dhe produkte me cilësi të lartë.

  • Politika e Menaxhimit
    Politika e Menaxhimit

    I vëmendshëm, i qëndrueshëm, i shpejtë dhe i rregullt

INFORMACIONI I LAJMEVE

Shihemi Chinaplas tjetër
Shihemi Chinaplas tjetër
Time: 2023-04-21

Ekspozita Chinaplas filloi nga 17 deri më 20 prill 2023 në qytetin Shenzhen.
Kabina Jwell Machinery 8J41&2J31. Vizitorë ditorë në stendën e Jwell mbi dhjetë mijë.

Jwell Machinery në 2023 Chinaplas
Jwell Machinery në 2023 Chinaplas
Time: 2023-04-10

Ekspozita Chinaplas fillon nga 17 deri më 20 prill 2023 në qytetin Shenzhen.
Mirë se vini të vizitoni Jwell Machinery në stendën 8J41&2J31.

JWELL në Plastprintpack Nigeri
JWELL në Plastprintpack Nigeri
Time: 2023-03-29

Ekspozita Plastprintpack Nigeria do të fillojë në 28-30 Mars, 2023, mirë se vini të vizitoni stendën JWELL në : 1H.08

Makineri Jwell në Ekspozitën Koplas 2023
Makineri Jwell në Ekspozitën Koplas 2023
Time: 2023-03-14

Ekspozita Koreane Koplas fillon nga data 14-18 Mars 2023.3.14.
Mirë se vini të vizitoni Jwell Machinery në stendën P453

Si prodhohet трубы HDPE
Si prodhohet трубы HDPE
Time: 2023-03-06

Высококачественные трубы HDPE (высокоплотный полиэтилен) prodhohet me përdorimin e teknologjisë speciale dhe të оборудования. Вот несколько основных эtapov produkt:

JWELL në Ekspozitën Plastike në Bangladesh
JWELL në Ekspozitën Plastike në Bangladesh
Time: 2023-02-23

Ekspozita e plastikës në Bangladesh do të fillojë në datat 22-25
Shkurt, 2023, mirëpresim të vizitoni stendën JWELL në :475.

1 / 6

Kategoritë e nxehta